Poznajmy się

Poznajmy się

Zdrowa dieta to mój sposób na życie

Odpowiednia dieta potrafi zmienić życie. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Miałam kłopoty ze zdrowiem, długo szukałam sposobu na ich zwalczenie – bez skutku. Dopiero, gdy sama zgłębiłam odpowiednią wiedzę medyczną i dietetyczną, udało mi się wykryć u siebie nietolerancje pokarmowe. Brak świadomości choroby, a więc i niewyeliminowanie z jadłospisu uczulających mnie składników sprawiało, że czułam się źle. Ale dzięki wprowadzeniu odpowiedniej diety zdołałam postawić się na nogi!

Byłam szczęśliwa, że udało mi się wrócić do zdrowia, dlatego postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem z innymi. Już od kilku lat udzielam porad, diagnozuję i pomagam walczyć z otyłością lub chorobami dietozależnymi. Staram się być dla moich pacjentów podporą i motywować ich do zmian – bo odpowiednie wsparcie to podstawa, jeśli chce się osiągnąć szybką poprawę samopoczucia.

Osobiste doświadczenia poparłam specjalistyczną wiedzą z dziedziny dietetyki, diagnostyki i prawidłowego żywienia. Ukończyłam między innymi:

  • Medyczne Studium Zawodowe w Olsztynie.
  • Studia Podyplomowe: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
  • Kurs – Interpretacja nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie diety eliminacyjnej (certyfikat Cambridge Diagnostics).
  • Szkolenie z zasad zdrowego żywienia, odchudzania i suplementacji (certyfikat i zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej).
  • Kurs – Żywienie i suplementacja w sporcie (certyfikat MEN). Olimpiakos Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.
  • Kurs – Żywienie w sportach siłowych (certyfikat MEN). Olimpiakos Centrum Kształcenia Kadr Sportowych.

Zapraszam na wizytę do Centrum Medica w Olsztynie do poradni dietetycznej przygotowanej na to, by kompleksowo wesprzeć Państwa w rozwiązaniu Waszego problemu.

W Centrum pracuję razem z mężem Jarosławem Bulejakiem, który jest lekarzem radiologiem i wykonuje badania usg. Wspólnymi siłami staramy się pomóc pacjentom mającym trudności z otrzymaniem prawidłowej diagnozy. Rozpoznaliśmy już setki chorób dietozależnych, alergii i nietolerancji pokarmowych.

Oprócz zasięgnięcia porady żywieniowo-dietetycznej znajdą Państwo u nas również wsparcie psychologa, a także możliwość wykonania badań USG.

Pomogę Państwu odmienić Wasze życie!
mgr Wioletta Bulejak, dietetyk Olsztyn